O marce
DIBEA

Posiadamy ponad 25 patentów stosowanych w robotach
i odkurzaczach pionowych Dibea.

Zobacz recenzje o produktach Dibea -> TUTAJ

Firma Dibea Electrical Technology Co., Ltd  została założona w 2007 roku. Jej powstaniu przyświecała idea wygodnego życia w połączeniu z łatwością wykonywania codziennych obowiązków.

Zlokalizowana w pięknym mieście Suzhou we wschodnich Chinach firma rozwija się organicznie począwszy od małej organizacji na starcie do znaczącego przedsiębiorstwa, jakim jest obecnie. W ciągu 10 lat intensywnego rozwoju marka Dibea stała się wyznacznikiem codziennej wygody dla milionów użytkowników.

Naszym celem jest wprowadzanie innowacji opartych na najnowszych technologiach oraz aktywny udział w postępującym procesie robotyzacji gospodarstw domowych.

Jako wiodąca marka w sektorze zaawansowanego technologicznie sprzętu domowego specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych odkurzaczy. Efektem naszego skupienia na innowacjach są inteligentne roboty sprzątające, wygodne odkurzacze bezprzewodowe oraz specjalistyczne odkurzacze do materacy i tapicerek z funkcją usuwania roztoczy,

Naszym wyzwaniem jest nieustanny rozwój asortymentu AGD w skupieniu na najnowszych technologiach oraz pozyskiwanie zadowolonych użytkowników żyjących komfortowo, w harmonii z naturą.

Wyłącznym importerem i opiekunem marki Dibea w Polsce jest firma Polor Sp. z o.o.

https://www.dibea.com.pl/wp-content/uploads/2018/03/aboutDIBEA.jpg